Απολαυστικό θέαμα στο τουρνουά beach tennis στην Κω

29/08/2022
148 Εμφανίσεις
0 Σχόλια

Πλούσιο θέαμα προσέφεραν στους θεατές, οι αθλητές που συμμετείχαν το Σαββατοκύριακο στο τουρνουά “Beach tennis” στις εγκαταστάσεις του “mylos beach bar”, όπου έλαβαν μέρος 12 ομάδες.

Μετά από αμφίρροπα παιχνίδια και θεαματικές μάχες στην άμμο, πρωταθλητές αναδείχθηκαν οι Βασίλης Τσουκαλάς και Γιάννης Τάλλαρος, που επικράτησαν στον πολύ όμορφο τελικό, στο tie break με σκορ 10-7, απέναντι στους Γιώργο Πανδή και Δημήτρη Κατσανό. Η ευχάριστη έκπληξη του τουρνουά ήταν το δίδυμο Μήτσος Κώστογλου και Γιώργος Φαρμάκης που κατέκτησε την 3η θέση, ενώ την 4η θέση πήραν οι Laurent Menalla και Κώστας Λέγκος.

Οι διοργανωτές ευχαριστούν θερμά τους χορηγούς για την στήριξή τους και φυσικά το “mylos beach bar” που φιλοξένησε το τουρνουά και τους στήριξε σε ακόμα ένα τουρνουά, μέχρι το επόμενο...

Η ανωνυμία είναι το καλύτερο κρησφύγετο δειλίας και χυδαιότητας!